Az Edda - Elmondom majd dalára készített remix. :)
Elmondom majd - Remix
Nézd, fenn a Hold, és nézd, a Nap,
Könnyek az égen, mik elolvadnak.
Ne kérdezd tőlem, hogy miért van így,
A szív a sötétben is valamiért bíz.
Ne dobj el mindent, ne mondd, hogy kár volt,
Ne hidd, hogy a tűzünk végleg kialudt, elpárolgott.
Vannak még percek, és vannak még szavak,
Amik a mélyben, a szívben megmaradnak.
Elmondom halkan, csendben, hogy mit akarok,
Hogy veled vagyok, és veled maradok!
Elmondom majd, ha eljön az idő,
Te vagy a múltam, a jelen, s a jövő!
Te vagy a múltam... a jövő...
Szeretettel,
Gyulapu
Kevés politika! Csak és kizárólag a széleskörű érdeklődési lehetőségeket találunk benne. Főbb témakörök a teljesség igénye nélkül: - gyors, aktuális és nagyon fontos hírek - magyarságunkkal kapcsolatos sorozatok, - emberiség előtti, valamint az őskori témák-legendák - jelenkori és jövő lehetőségek - teljes filmek és sorozatok, (westerntől a sci-fi-ig) - zenék, zeneművek csodálatos alkotóktól a klasszikustól a rock-ig - iskolában nem tanult fizikai jelenségek magyarázatai - +meglepetések... :)
Translate
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése